خواص دستبند مسی چیست | چگونه با دستبند مسی خستگی را رفع کنیم؟

موقعیت: اصفهان

تلفن تماس:
09136847057 – 09136010978

وبسایت:
https://www.termeh-spadan.ir

اینستاگرام:
termeh.spadan@

موقعیت: اصفهان

تلفن تماس:
09217623914

اینستاگرام:
vatel_cake@

خواص دستبند مسی چیست؟

چگونه با دستبند مسی خستگی را رفع کنیم؟ خواص شگفت انگیز دستبند مسی

درمانگران طب سنتی برای فلز مس، طبعی گرم و خشک می‌شناسند آنها بر این باورند، وقتی پوست بدن با فلز مس تماس داشته باشد این مسئله موجب می‌شود تا خستگی و ماندگی افراد از بین برود و فرد انرژی مضاعفی برای انجام کارها و فعالیت‌های روزانه‌ اش به دست آورد به همین دلیل است بسیاری از مردم از زمان‌های قدیم بر اساس همین دیدگاه از دستبندهای پهن مسی استفاده می‌کنند و امروزه نیز این دستبندهای مسی را با طراحی و گرافیکی امروزی‌تر برای نزدیکانشان تهیه می‌کنند دستبندهایی که علاوه بر رفع خستگی می ‌تواند موجب درمان سستی و ضعف بدن ‌شود.

معروف است که پزشکان بدلیل خواص دستبند مسی به کسانی که از درد مفاصل رنج می‌برند، داشتن یک دست‌بند مسی را توصیه می‌کنند و دلیل این امر را هم کمبود یون‌های مسی در خون ذکر می‌کنند که با تماس دست‌بندهای مسی با پوست بخشی از این کمبود جبران شده و از درد مفاصل کاسته می‌شود از سوی دیگر محققین، یکی از علت‌های بروز بیماری آلزیمر را رسوب یون‌های آلومینیوم در مغز عنوان می‌کنند.

دستبند مسی

دستبند مسی

دستبندهای مسی

علاوه بر بكارگيري انرژي سنگ ها و جواهرات ، درمانگران خواص شفابخش فلزات را نيز مورد استفاده قرار مي دهند آنها معتقدند كه همه چيز در هستي داراي انرژي و آگاهي است و كليه اشكال ، تجلي بيروني اين انرژي هستند و نيروي شفابخش زندگي از اين انرژي عالم گير جاري ميشود كه هستي مطلق و جوهر هر ماده اي است بدين ترتيب فلزات از جمله تجليات بيروني انرژي اند و شامل مخازن انرژي حياتي هستند كه ميتوانند جهت مقاصد شفابخشي به كار گرفته شوند روشن بينان قديم هند صرفاً تاثيرات شفابخش انرژي اين اجسام را از طريق ژرف انديشي كشف نموده اند .

مي گويند در دوران ملوك الطوايفي ، پادشاهان و شاهزادگان در ظرف هايي از جنس طلا و نقره غذا مي خوردند استفاده از اين فلزات در آشپزخانه نه تنها نشان توانگري و ثروت بود بلكه سلامتي را نيز در وضعيت خوبي نگه مي داشت ، مشروط بر اينكه طوري ساخته شده شوند كه بدن قادر به جذب آنها باشد هر يك از اين فلزات قيمتي داراي خواصي هستند كه نشان دهنده تاثير هدايت كننده آنها بر بدن انسان است .
تاثيرات مضر و زيان آور محيط بر بدن ، ذهن و آگاهي ، ممكن است از طريق استفاده از برخي فلزها خنثي شود زماني كه اين اجاسم روي پوست قرار گيزند تاثيري الكترومغناطيسي ايجاد مي كنند كه بر روي سلول هاي بدن و نسوج عمل مي كند به عنوان مثال با استفاده از يك بازوبند نقره يا روي ، شخص ممكن است از بروز ناراحتي هاي ناشي از كبد جلوگيري نمايد .
همانطور كه مي توان يك خانه را توسط يك ميله مسي از برقي كه توسط رعد و برق آسمان ايجاد مي شود ، محافظت نمود ، استفاده از فلزات هم ميتواند بدن را از تشعشعات الكتريكي و مغناطيسي موجود در جو حفظ كند .

 

زیورآلات مسی

زیورآلات مسی

خرید اینترنتی انواع زیورآلات مسي با خواص طبی از فروشگاه صنایع دستی، خرید دستبند مسی، گوشواره مسی ، نیم ست مسی
مس بطور طبیعی یک فلز بهداشتی میباشد که از حیث علمی نیز تحقیقات جدید و طب سنتی مطالبی را ثابت کرده است.

دستبند مسي چربي و چاقي را كاهش مي دهد و داروي مقوي بسيار خوبي براي كبد و طحال بوده و براي معالجه كم خوني نيز مفيد است براي درمان ميتوان آب مس را به صورت خوراكي مصرف كرد و يا يك دستبند مسي به مچ بست اين فلز در درمان بيماري هاي مفصلي مانند نقرس ، فلج اطفال ، مشكلات مربوط به فشار خون ، تنش هاي رواني و سكته مغزي موثر است .
دستبند مسي به اكسيده شدن گلوكز و در نتيجه آزاد شدن انرژي در بدن كمك مي كند به جذب آهن توسط بدن كمك مي كند به تامين اكسيژن لازم براي بافت هاي بدن(به منظور افزايش سطح انرژي بدن) از جمله مغز كمك مي كند به غده تيروئيد براي تعادل درترشح هورمون ها ياري مي رساند. به عنوان حمل كننده اكسيژن در خون عمل مي كند به عملكرد مغز و اعصاب كمك مي كند.

دستبند مسي براي عملكرد اسيدآمينه تيروزين(به منظور عامل رنگ) لازم مي باشد براي ساخت سلول هاي قرمز خون ضروري است جزئي از آنزيم ضروري براي سنتز هورمون آدرنالين مي باشد با فعاليت آنزيم هاي روده اي در ارتباط نزديك مي باشد سطح مس در بدن با سطح استروژن در ارتباط است مس ميزان آدرنالين، نوراپي نفرين و دوپامين را افزايش مي دهد سطوح پايين مس موجب خفگي سلول ها و فقدان اكسيژن در آن ها مي شود.

دستبند مسي با خواص طب سنتي آيا مي خواهيد در كوتاهترين زمان ممكن از استرس و فشار هاي روزمره خلاص شويد؟ دستبند مسي با خواص طبي و سنتي بهترين راه براي رسيدن به آرامش مورد تاييد تمام متخصصان دنيا است. با دستبند مسي از زندگي آرام و آسوده خود لذت ببريد پديده اي شگفت انگيز و بي نظير با خواص درماني ضد روماتيسم ، ضد درد مفاصل و ضد دردهاي مزمن بر طرف كننده خستگي و رخوت، با دستبند مسي آرامش و تمركز را به خود هديه دهيد و استرس و خستگي خود را كاهش دهيد

خواص دستبند مسي: تسكين دهنده دردها و سردردها, آرامش بخش اعصاب ضد اضطراب و استرس، ضد دلهره بسيار مناسب براي افرادي كه استرس دارند يا زودرنج هستند.

دستبند مسی برای بدن دارای فواید بسیاری است استفاده از این زیورآلات مسی برای مقاصد درمانی، تاریخچه ای طولانی دارد که به دوران مصر باستان برمیگردد با این حال دلایل علمی کافی در رابطه با اثرات درمانی این فلز وجود ندارد. افرادی که دستبندهای مسی درست می کنند، مدعی هستند که این فلز درد و التهاب مفاصل را کاهش میدهد و نقش مهمی در این خصوص دارد درصورتیکه حساسیتی به مس ندارید، استفاده از آن برای شما ضرر نخواهد داشت و شما را با اثرات درمانی که دارد شگفت زده خواهد کرد.

سفتی و خشکی مفاصل
همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم کاهش درد و خشکی ناشی از روماتیسم مفصلی یکی از خواص استفاده از دستبندهای مسی است افرادی که از این دستبندها برای این منظور استفاده کرده اند مدعی این هستند که مفاصل شان نرم تر شده و راحت تر از قبل حرکت می کند شاید این سوال پیش بیاید که دستبندهای مسی فقط در مچ قابل استفاده است اما خوب است بدانید مس روی تمام مفاصل بدن دارای تاثیر مثبت است.

درد مفاصل
از کاربردها و خواص درمانی دستبند مسی، کاهش درد ناشی از آرتروز است برخی معتقدند که این فلز از خود مواد آنتی اکسیدان و ضد التهاب ساتع می کند هرچند در حال حاضر دلایل علمی برای این ادعا وجود ندارد اما، برخی ادعا کرده اند که با استفاده از دستبند مسی، درد آرتروز آن ها کم شده است.

مواد معدنی
با توجه به این که دستبند مسی، مواد معدنی از خود ساتع می کند که وارد جریان خون انسان می شود بنابراین طبق این ادعا، آهن و روی موجود در مس، با عرق و پوست انسان ترکیب و جذب بدن می شود بنابراین با استفاده از آن می توان کمبود آهن و روی بدن را جبران کرد جذب دایمی آهن و روی از طریق خون، در کوتاه مدت و بلند مدت، باعث بهبودی بافت ها و مفاصل خواهد شد.

از نظر تئوری، مواد معدنی که از طریق عرق انسان جذب بدن می شوند، مستقیما وارد خون خواهد شد و از کبد عبور نمی کنند به همین دلیل، جذب آن ها بسیار بهتر از مکمل های آهن و روی موجود در بازار است.

گفتنی است، خواص دستبند مسی باعث ایجاد نشاط و شادی می شود و جریان خون بیشتری را در بدن شما به گردش در می آورد و سبب می شود تا احساس خستگی نداشته باشید.