خرید منقل برنجی

نمایش یک نتیجه

برای خرید منقل برنجی میتوانید از لیست محصولات بالا هر شکل و طرحی را که دوست دارید جستجو کنید و یا در لیست به صورت دستی انتخاب کنید.

منقل برنجی هم جزء لوازم تزئینی لوکس و قدیمی می باشد و هم از لوازم کاربردی برای استفاده از زغال می باشد.

این وسیله برای دکور منزل و در کنار شومینه بسیار جلوه چهرای زیبایی دارد.

بعضی از منقل های ما جای برای استقرار قوری وجود دارد که میتوانید با گرمای زغال چای گوارایی را برای شما فراهم سازد.

کارکرد این منقل ها بسیار راحت می باشد کافی است چند زغال را در این قسمت وسط محل زغال بگذارید و با اتش زدن زغال به سرعت آب موجود به جوش می آید.

جنس تمامی این منقل ها از فلز برنج می باشد.

این منقل های برنجی همراه با سینی برنجی می باشند و بعضی از آنها محلی دارند برای قرار دادن قوری برنجی کنار آن بسیار چای خوشمزه ای را برای شما به جود می آورد.

وجود سینی زیری آن به همراه انبر مخصوص باعث می شود که ذغال های داخل آن اگر به بیرون انداخته شد باعث از بین بردن محیط زیر منقل نشود.

در فروشگاه هم منقل های برنجی قدیمی و هم منقل های جدید در انواع مختلف برای فروش وجود دارد.

تزئین دکور با منقل برنجی

شما میتوانید منقل را در محل های از منزل خود استفاده کنید اکثرا این وسیله را بر روی شومینه میگذارند تمامی منازلی که شومینه دارند یک بخش بالای در شومینه وجود دارد که میتوانید منقل را در آنجا بگذارید.

شاید شما در منزلتان شومینه نداشته باشید اکثر منازل بدون شومینه هستند اگر طاقچه یا دکور چوبی در منزل دارید میتوانید آن را در انجا قرار دهید و درب شیشی آن را ببندید بعضی از دکورها باز می باشد مشکلی ندارد ولی گاهی باید گرد و غبار روی منقل را تمیزکنید.

در برخی منازل از منقل برنجی بر روی اوپن آشپزخانه هم استفاده میکنند.

در گذشته همیشه یک منقل مسی یا منقل برنجی بر روی کرسی در منازل بوده و یک وسیله با استفاده همیشگی در منزل تمامی خانه ها بوده است.