کتری برنجی

نمایش یک نتیجه

فواید کتری برنجی

کتری برنجی در زندگی روزمره ما استفاده زیادی دارد ما ایرانی ها از نوشیدنی چای بسیار استفاده میکنیم برای همین در طول روز مصرف زیادی را از کتری میکنیم حتی برای استفاده از آب جوش برای مصارف پخت و پز غذاهای مختلف استفاده میکنیم.

جنس برنج دارای خواص روی و مس می باشد و آب مصرفی شما رو ضدعفونی میکند شما بعد از 2 هفته نتیجه مجعزه آسای آن را در بدنتان احساس میکنید.

خرید کتری و قوری برنجی

یکی از ساده ترین کارها برای خرید لوازم خانگی و دکوراسیون داخلی که البته می تواند راه عقلانی هم باشد.

اعتماد به برندها و پرس وجو در مورد برندها میتواند باشد، از طرفی برندها هم اطلاعات دقیقی از تولیدات خود معمولا در دسترس مشتریان خود می گذارند که مشخصات فنی محصول خود را توضیح می دهند و این باعث نکاتی که قبل از خرید ظروف برنجی باید بدانید.

ظروف برنجی تقسیم بندی های مختلفی دارند که سعی شده است در این نوشت توضیح مختصری در مورد هر کدام داده شود.

ظروف برنجی در کل به دو دسته ظرف برنجی و ظروف آبکاری یا روکش برنج که در واقع جنس اصلی ظروف از فلز دیگری است و روی آن با یک لایه از آلیاژ برنج آبکاری شده تقسیم می شوند.

تمیز کردن ظروف برنجی

با یک پنجه و یا یک دستمال سطح ظروف را با مخلوط کردن آب و مایع ظرفشویی تمیز کنید و بعد از آن با یک دستمال نرم و خشک آن را پاک کنید.

در صورتی که تمیز نشد از راههای بعدی هم میتوانید صحبت کنید.

یک عدد لیمو را آب آن را بگیرید و با نمک و جوش شیرین مخلوط کنید و پس از این با یک کهنه روی آن ظرف بکشید و تمیز کنید.

تمیز کردن توسط سرکه با آمونیاک این 2 ماده را میتوانید بسیار راحت ظروف برنجی را تمیز کرد و آن را برق انداخت آمونیاک را با آب رقیق کنید و کتری برنجی را به مدت 1 ساعت در آن خیس کنید.

براق کردن کتری برنجی با سس قرمز شاید آغشته مینمایید به مدت 10 دقیقه در آن بگذارید و بعد سطح آن را پاک و تمیز کنید.