حراج!

کتری مسی ارزان

تومان۱۶۲,۳۵۰ تومان۱۲۹,۸۵۰

کتری مسی

ظروف مسی یادگار روزگاران گذشته هستند و حس و حال خانه ی مادربزرگ را برایمان زنده می کنند ، کتری مسی یکی از محصولاتی است که به‌ سرعت میتواند در آشپزخانه‌ ی شما جا خوش کند . طراحی زیبای کتری ، سایزمناسب و سفیدکاری داخلی کتری ویژگی هایی هستند که این محصول را به انتخابی درخوربرای استفاده روزمره شما تبدیل خواهد کرد. چکش کاری سطح خارجی کتری ظاهری جذاب به این محصول می بخشد.
روی دهانه کتری مانند  کتری‌های دیگر یک درب متناسب با آن قراردارد ودسته‌ای از جنس مس روی کتری تعبیه شده است . برای شست‌وشوی ظروف مسی بهتر است آن‌ها را با دست بشوییم و از قرار دادنشان درماشین ظرف‌شویی خودداری شود.کتری مسی برای جوشاندن آب ،جهت تزیین و دکور وهمچنین  برای دم کردن انواع دم نوش های گیاهی مناسب می باشد.

هنگامی که آب در یک کتری ویا ظرف مسی ذخیره میشود به آرامی به آب پاک وزلال تبدیل میشود واین از ویژگی های مس است و اب درکتری و یا ظرف مسی میتواند برای مدت های طولانی ذخیره شود که بازهم از ویژگی های این فلز است.
خواص درمانی جوشاندن آب در کتری مسی
ضد باکتری است
مس به عنوان oligodynamic در طبیعت (اثر استریل کردن فلزات در باکتری) شناخته شده است ، و می تواند باکتری هارا به صورت موثر از بین ببرد. دو باکتری که معمولا در محیط زیست ما وجود دارد و ما را در برداشته و می توانند باعث ایجاد بیماری شدید در بدن انسان گردد یعنی -E.coli و S.aureus– در مقابل مس قدرت مقابله نداشته واین فلز برای از بین بردن باکتری ها بسیار موثر است و همچنین برای کمک به جلوگیری از بیماری مانند اسهال، اسهال خونی و زردی، به عنوان ارزان ترین راه حل وهمچنین برای تمیز کردن آب در کشورهایی که سیستم بهداشت خوبی ندارند تبلیغ میشود.
بنابراین، اگر شما می ترسید که آب اشامیدنی شما ممکن است آلوده باشد، قبل از نوشیدن، آن را در یک کتری و یا ظرف مسی ذخیره کنید و مطمئن باشید که شما آب آشامیدنی سالم و تمیز به نسبت قبل مینوشید.

یک کتری مسی که یادآور روزگاران گذشته است و حس و حالی از خانه ی مادربزرگها را برایتان تداعی میکند. «کتری مسی» یکی از محصولاتی است که به سرعت در آشپزخانه تان جا خوش میکند. طراحی زیبا، اندازه ی مناسب و لعاب قلع داخلی خصوصیاتی است که این محصول را به انتخابی مناسب برای استفاده روزمره تبدیل خواهد کرد. روی سطح کتری اثر ضربات چکش دیده میشود و این نوع تزیین ظاهری جذاب به این محصول بخشیده. از این محصول میتوان برای استفاده های روزمره استفاده کرد. مس به دلیل خاصیت شکل پذیری و چکشکاری بودن از قدیم برای ساخت ظروف استفاده می شد.
استفاده از کتری و قوری مسی و نوشیدن چای در مس خاصیت دارد همچنین جوشاندن آب در کتری مسی خواص درمانی و ضدباکتری دارد.

1 در انبار

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتری مسی ارزان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *