لیوان مسی

نمایش یک نتیجه

نوشیدن چای در لیوان مسی بسیار مفید است وقتی از ظروف مسی استفاده می کنیم مس مصرف شده در روده جذب می شود و با البومین پیوند خورده و به سوی کبدجریان می یابد.

مقدار مس مورد نیاز بدن معمولا از یک رژیم غذایی عادی بدست می آید اما برای کارایی بهتر و مطمئن شدن از رسیدن مس مورد نیاز به بدن از ظروف مسی استفاده می کنیم.

مس برای بدن بسیار مفید است مس درتولید ملانین که یک عنصر اساسی برای محافظت از پوست در برابر نور خورشید است بکار می رود، ملانین رنگدانه های موجوددر چشم،مو وپوست را بوجود می آورد و از چین وچروک در بدن جلوگیری می کند و باعث بازسازی سلول های پوستی در بدن می شود.

برای تهیه این لیوان ها بستگی به سلیقه شما می توانید از هر نوعی که بخواهید تهیه کنید بله خرید لیوان مسی با نقش و نگارهای سنتی که به صورت کنده کاری روی لیوان مسی کار شده است.

با خرید یک لیوان مسی به خوردن آب یا نوشیدن چایی خود لذت بیشتری می دهیم.

وقتی آب درون ظرف مسی باقی می ماند میکروارگانیسم های آب ازبین می رود و آب برای نوشیدن مناسب تر می شود و مواد مضر درون آب از بین می رود مس به هضم غذا در معده کمک می کند و کسانی که دچار مشکل سوء هاضمه هستند می توانند برای نوشیدن از لیوان مسی استفاده کنند همچنین نوشیدن چای در لیوان مسی توصیه می شود علاوه بر فوایدی که برای مس گفته شد می توان به این خاصیت مس نیز اشاره کرد که مس ماده ای به نام میالین تولید می کند که به سیستم عصبی کمک می کند و قدرت مغز و فکر را بالا می برد خوردن آب درون لیوان مسی به دلیل خاصیت ضد سرطانی که دارد باعث می شود زخم ها و بافت هایی که آسیب دیده اند در بدن به سرعت ترمیم شوند همچنین خوردن آب یا چای در لیوان مسی عملکرد قلب رابهبود می بخشد و شما شادتر و با نشاط تر خواهید بود.

بستگی به وزن لیوان مسی، شکل لیوان و مقدار کاری که روی آن انجام می شود قیمت لیوان مسی متفاوت است هرچه حکاکی های روی لیوان مسی بیشتر باشد و شکل و قیافه لیوان زیباتر باشد قیمت بیشتری دارد.
فواید لیوان مسی:
افزایش کارایی مغز
کمک به کاهش وزن
کاهش بیماری های گوارشی و کمک به برطرف شدن سوء هاضمه
جلوگیری از پیری زودرس
کمک به رفع مشکلات قلبی
پیشگیری از سرطان با توجه به اینکه فرایند التیام زخم ها را تسریع می کند
عملکرد غده تیروئید را بهتر می کند
جلوگیری از کم خونی
کاهش التهاب مفاصل