خرید لیوان مسی

نمایش یک نتیجه

نوشیدن چای در لیوان مسی بسیار مفید است وقتی از ظروف مسی استفاده می کنیم مس مصرف شده در روده جذب می شود و با البومین پیوند خورده و به سوی کبد جریان می یابد، مقدار مس مورد نیاز بدن معمولا از یک رژیم غذایی عادی بدست می آید اما برای کارایی بهتر و مطمئن شدن از رسیدن مس مورد نیاز به بدن از ظروف مسی استفاده می کنیم.

مس برای بدن بسیار مفید است مس درتولید ملانین که یک عنصر اساسی برای محافظت از پوست در برابر نور خورشید است بکار می رود، ملانین رنگدانه های موجوددر چشم،مو وپوست را بوجود می آورد و از چین وچروک در بدن جلوگیری می کند و باعث بازسازی سلول های پوستی در بدن می شود.

با خرید یک لیوان مسی به نوشیدن خود لذت بیشتری می دهیم.

برای تهیه این لیوان ها بستگی به سلیقه شما می توانید از هر نوعی که بخواهید تهیه کنید بله خرید لیوان مسی با نقش و نگارهای سنتی که به صورت کنده کاری روی لیوان مسی کار شده است.

وقتی آب درون ظرف مسی باقی می ماند میکروارگانیسم های آب ازبین می رود و آب برای نوشیدن مناسب تر می شود و مواد مضر درون آب از بین می رود مس به هضم غذا در معده کمک می کند و کسانی که دچار مشکل سوء هاضمه هستند می توانند برای نوشیدن از لیوان مسی استفاده کنند.

بستگی به وزن لیوان مسی، شکل لیوان و مقدار کاری که روی آن انجام می شود قیمت لیوان مسی متفاوت است هرچه حکاکی های روی لیوان مسی بیشتر باشد و شکل و قیافه لیوان زیباتر باشد قیمت بیشتری دارد.

فواید لیوان مسی

  • افزایش کارایی مغز
  • کمک به کاهش وزن
  • کاهش بیماری های گوارشی و کمک به برطرف شدن سوء هاضمه
  • جلوگیری از پیری زودرس
  • کمک به رفع مشکلات قلبی
  • پیشگیری از سرطان با توجه به اینکه فرایند التیام زخم ها را تسریع می کند
  • عملکرد غده تیروئید را بهتر می کند
  • جلوگیری از کم خونی
  • کاهش التهاب مفاصل

همچنین نوشیدن چای در لیوان مسی توصیه می شود علاوه بر فوایدی که برای مس گفته شد می توان به این خاصیت مس نیز اشاره کرد که مس ماده ای به نام میالین تولید می کند که به سیستم عصبی کمک می کند و قدرت مغز و فکر را بالا می برد.

خوردن آب درون لیوان مسی به دلیل خاصیت ضد سرطانی که دارد باعث می شود زخم ها و بافت هایی که آسیب دیده اند در بدن به سرعت ترمیم شوند همچنین خوردن آب یا چای در لیوان مسی عملکرد قلب رابهبود می بخشد و شما شادتر و با نشاط تر خواهید بود.

آیا تا به حال فکر کرده اید که خواص آب خوردن در لیوان مسی چیست ؟ ظروف مسی میکروارگانیسم های موجود در آب را کشته و آب را برای نوشیدن کاملا تصفیه می کند ، همچنین اگر آب به مدت 10 ساعت در ظرف مسی نگهداری شود کیفیت خاصی به دست می آورد .

روی سطح این لیوان به شکل ظریفی چکش کاری شده است و برای راحتی حمل در کنارآن دسته ای از جنس مس تعبیه شده است ، سطح داخلی لیوان با قلع سفیدکاری شده است ، مس از مواد معدنی کمیاب ضروری است که برای سلامت بدن حیاتی است و دارای خواص ضدمیکروبی، ضد سرطان، ضد التهاب و آنتی اکسیدانی بوده و به خنثی کردن سموم کمک می کند.

فواید استفاده از لیوان مسی فقط به آب خوردن در لیوان مسی ختم نمی شود بلکه نوشیدن چای در لیوان مسی و همینطور جوشاندن آب در ظرف مسی نیز آب را تسویه و سالم می کند ، پس بهتر است به فکر خرید لیوان مسی برای خودتون باشین ، فروشگاه ما خرید عمده لیوان مسی ، خرید پارچ و لیوان مسی اصل را به صورت عمده و جزئی به صورت اینترنتی با بهترین قیمت برای شما فراهم کرده است ، برای اطلاع از قیمت لیوان مسی به سایت ما سر بزنید .

آیا میدانستید آب خوردن با لیوان مسی چه فوایدی دارد؟ ظروف مسی این خاصیت را دارند که میکرو ارگانیسم های موجود در آب را کشته و آب را برای نوشیدن مناسب میکند. همینطور آب اگر به مدت 10 ساعت درظروف مسی نگهداری شود کیفیت خاصی پیدا میکند مس از مواد معدنی کمیاب است که برای بدن ضروری می باشد.

آب خوردن در لیوان مسی فواید زیادی برای بدن دارد ، لیوان مسي ميكروارگانيسم هاي موجود در آب را كشته و آب را مناسب نوشیدن میکند. همچنین نگهداری آب به مدت 10 ساعت در ظروف مسي كيفيت خاصي به آب می دهد.
مس يكي از مواد معدني كمياب است كه براي سلامت بدن ضروری مي باشد.

مس يكي از مواد معدني كمياب است كه براي سلامت بدن ضروری مي باشد زیرا آب خوردن در ظرف مسی فواید زیادی برای بدن دارد ، ظروف مسي ميكروارگانيسم هاي موجود در آب را كشته و آب را برای نوشیدن كاملا مناسب میکند همچنین نگهداری آب به مدت حدودا 10 ساعت در ظروف مسي كيفيت خاصي به آب می دهد.