مشاغل ایرانی
مشاغل ایرانی
ظروف مسی برای رستوران

ظروف مسی برای رستوران

در گذشته رستوران ها غذاهای ایرانی را در ظروف استیل و روحی یا دوری(سینی های بزرگ) سرو میکردند و نوشابه ها داخل شیشه بود و به جای دستمال کاغذی از کاغذهای کاهی استفاده میشد اما در زمانهای جدید از ظروف چینی سفید و قوطی نوشابه و دستمال کاغذی استفاده میشود و مردم غذاهای ایتالیایی و اروپایی سفارش میدهند اما در چند سال اخیر از ظروف مسی برای رستوران استفاده میشود و منوهای ایرانی و غذاهای خانگی و سنتی در این ظروف نوستالژی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ظروف مسی برای رستوران

سرو غذا در ظروف مسی برای رستوران

سرو غذاهایی مانند لوبیا پلو یا دمپختک در بشقاب مسی، کباب در سینی کباب مسی،  با ترشی و سالاد شیرازی در کاسه مسی و دوغ در پارچ و لیوان مسی به اتفاقی خوشمزه و جذاب در دنیای غذا و نوشیدنی این روزهای تهران در رستوران های ایرانی با ظاهر سنتی تبدیل شده است و عطر و بوی خاطره انگیز و طعم متفاوتی دارند یکی از ویژگی های یک غذای اصیل ته دیگ آن است مانند ته دیگ سیب زمینی که در ظرف مسی پخته میشود.

مزه خوب و کیفیت غذایی که در دیگ مسی پخته میشود به دلیل خاصیت رسانایی مس و پخش یکنواخت حرارت که باعث پخت سریعتر و جا افتادن غذا میشود است و در رستوران های اصیل با مشتریان زیاد غذاها در مجمع مسی سرو میشود.

ظروف مسی برای رستوران

رستورانهایی که در شمال تهران هستند غذا را در سینی مسی بزرگ سرو میکنند که باعث جذابیت و جذب توریست های بیشتر میشود همچنین استفاده از روغن کرمانشاهی در قابلمه کوچک مسی ضمن اینکه سالمتر از روغن های شیمیایی است عطر و بوی متفاوتی به غذا می دهد و انواع نان محلی در کنار ترشی و سبزی و خوراک‌های خوشمزه در ظروف مسی لذتی است که در این رستوران می‌توانید آن را به خاطره تبدیل کنید.

با تولید انواع ظروف مسی رستورانی و غذاخوری، صاحبان رستوران ها و غذاخوری ها می توانند بر جذابیت محل کار خود افزوده و علاوه بر نوآوری هزینه های زیادی را از بابت خرید ظروف صرفه جویی نمایند، هم اکنون تعدادی از رستوران ها و غذاخوری ها در کشور و بویژه در تهران با تبدیل ظروف مصرفی خود از چینی به ظروف مسی، یک تنوع زیبا را در محیط کار خود رقم زده اند، معماری داخلی این رستوران تلفیقی از معماری نوین و سنتی است و در کنار آواز پرندگان خوش‌خوان داخل رستوران حس نوستالژیک خوبی را به شما هدیه می‌کند.

استفاده از سینی های سفید با طرح های زیبا برای سرو برنج جمعی یا تکی، سینی های پلوخوری تکی و انفرادی و یا سینی های خانوادگی، قابلمه ها و ظرف های ویژه خورشت و گوشت پلو، پارچ های مسی ویژه آب و دوغ، لیوان، کاسه، پیاله ویژه ماست خوری و زیتون خوری از جمله محصولات مسی هستند که توانسته اند جایگاه خود را در رستوران ها و غذاخوری ها باز کنند.

شما صاحبان محترم رستوران و غذاخوری نیز در صورت تمایل می توانید نسبت به نمونه کالا را اخذ و سپس اقدام به خرید کلی نمائید.

ظروف مسی برای رستوران

آیا می دانید برای تهیه و توزیع بهترین ظروف مسی قابل استفاده در رستوران ها باید به کدام فروشگاه مراجعه نمود؟ و چه محصولاتی را خرید؟
یکی از مراکزی که اخیراً استقبال زیادی به استفاده از ظروف مسی نشان می دهد رستوران های سنتی، غذاخوری ها و مراکز فروش غذا بصورت مدرن هستند، هم اکنون در شهرک غرب تهران و تعدادی از مراکز رستورانی شمال تهران، رستوران ها ظروف مورد نیاز خود را به مس تبدیل نموده و چهره ای جدید و در عین حال سنتی به محل کسب خود داده اند و جالب اینکه این امر مورد توجه و استقبال مشتریان نیز شده است زیرا به خواص ظروف مسی برای سلامتی واقف هستند و حس و حال سنتی رستوران برای آنها خاطره انگیز است.

ظروف مسی چه فواید و اهمیتی دارد؟ درمورد فواید مس، موارد زیادی می توان ابزار نمود: اولین مزیت مس این است که ضد سرطان، ضدافسردگی، انرژی زا، تقویت کننده سیستم دفاعی بدن، تنظیم کننده ترشح هرمونهای بدن و … . بدن انسان برای تامیین انرژی نیاز به تعدادی بسیار زیاد یون مس دارد.

ظروف مسی برای رستوران

ساخت و ارائه ظروف مسی مخصوص رستوران

شما نیز در صورتی که صاحب غذاخوری و رستوران هستید وسایل به تعویض ظروف مورد استفاده خود با ظروف مسی هستید می توانید ابتدا نمونه ظروف را از ما تهیه و در صورت رضایت اقدام به خرید عمده نمائید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *