سماور برنجی

نمایش یک نتیجه

انواع سماور های برنجی در ابعاد مختلف به همراه قوری و کتری به صورت سرویس و یا جداگانه.

سماور های 2 لیتری به بالا با جنس برنج که به صورت ذغالی و غیر ذغالی می باشد شما میتوانید بر اساس نیاز و سلیقه خود از قیمت های بسیار پایین در ابعد کوچک و یا قیمت های بالاتر و ابعاد بزرگتر در سایت موجود می باشد.

فواید سمارو برنجی

امروزه بخاطر کمتر شدن فعالیت بدنی مردم در زندگی ماشینی و کمتر توجه داشتن به تغذیه سالم تر و پر از مواد معدنی باعث شده انسان ها دچار کمبود ویتامین ها و مواد معدنی بشود.

با مصرف چای و مایعات در ظروف برنجی مس و روی بدن به طور کامل تامین میشود و همیشه در حالت نرمال قرار میگیرد.

حتی شما میتوانید از کتری برنجی هم استفاده کنید و برای مصارف مایعات از آن استفاده کنید.

سماور برنجیسرویس کامل سماور برنجی

فلز برنج آلیاژی است متشکل از روی و مس ، برنج بعد از مدتی سیاه و کدر می شود که به راحتی می توان دوباره آن را براق کرد ، یکی از راه های سفید کردن برنج استفاده از ترکیب سرکه و نمک است به این صورت که دو قاشق نمک را در استکانی از سرکه مخلوط کنید سپس با پارچه ای تمیز روی سطح محصول بکشید و سپس آن را خشک کنید.

ازخواص سماور زغالی برنجی این است که :

در ازبین بردن بیماری های پوستی و گوارشی تاثیر زیادی دارد ، سماور برنجی دارای خاصیت ضد میکروبی می باشند و همینطور سبب فرماندهی درست سلول های مغز می شوند ، همینطور می دانید که کمبود مس و روی در بدن باعث مشکلات زیادی می شود و به خاطر اینکه برنج آلیاژی از مس و روی است استفاده آلیاژ برنج سبب پیشگیری از بروز بسیاری از بیماری ها میشود.