نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری
نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری
رنگ هافمن چیست؟

رنگ هافمن چیست؟

رنگ هافمن چیست؟ رنگ هافمن نوعی رنگ نیتروسلولزی است که از نیتروسلولز و آلکید تهیه می‌شود و باعث افزایش دوام و درخشندگی سازه‌های چوبی می‌شود. این رنگ مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی نامطلوب از جمله اشعه UV و شرایط جوی دارد. همچنین دارای دوام و مقاومت بالا در برابر روغن‌های معدنی است و بر روی سطوح چوبی و فلزی هم قابل استفاده است و به سطوح شفافیت و درخشندگی می‌بخشد.

کاربردهای رنگ هافمن

کاربردهای رنگ هافمن شامل مبلمان، پارکت‌های چوبی، درب‌های چوبی، نرده‌های چوبی، میز و صندلی‌های چوبی و سایر سطوح از جنس چوب می‌باشد.

محصولات رنگ هافمن

محصولات رنگ هافمن شامل بتونه سنگی، رنگ فوری مخصوص، موم پاششی بنزینی آنتی گریول، بتونه فوری، سیلر فوری، کیلر فوری، نیم پلی استر، و رنگ پلی اورتان هستند.
رنگ پلی اورتان هافمن یکی از محصولات معروف این برند است که برای رنگ کردن سطوح چوبی استفاده می‌شود و دارای مقاومت بالا در برابر آب، رطوبت، ضربه، سایش و گچی شدن است.
برای استفاده از رنگ هافمن، ابتدا سطوح چوبی را تمیز کرده و سپس رنگ را به خوبی هم بزنید تا رنگی یکنواخت داشته باشید. سپس رنگ را با تینر فوری ترکیب کرده و بر روی سطح اعمال کنید. در نهایت، بتونه را بر روی سطح چوبی اعمال کنید و سطح را صاف و صیقلی کنید.
رنگ هافمن موجب افزایش دوام و درخشندگی سازه‌های چوبی می‌شود و قدرت چسبندگی بالایی دارد.
به طور کلی رنگ هافمن یک نوع رنگ نیتروسلولزی است که از ترکیب نیتروسلولز و یک آلکید خاص تولید می‌شود. این رنگ باعث افزایش دوام و درخشندگی سازه‌های چوبی می‌شود و مقاومت چوب در برابر شرایط مختلفی مانند اشعه UV و شرایط جوی نامساعد را افزایش می‌دهد و کاربردهای رنگ هافمن شامل مبلمان، پارکت های چوبی، درب های چوبی، نرده های چوبی، میز و صندلی های چوبی و سطوح دیگر از چوب می‌شود.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *