نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری
نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری
آیا ست مدیریتی صنایع دستی برای هدیه مناسب است

آیا ست مدیریتی صنایع دستی برای هدیه مناسب است؟

خرید هدیه و ست مدیریتی

اگر بخواهیم برای مدیر خود هدیه ای تهیه کنیم بهتر است ،هدیه خاص و متفاوت باشد. تا بتوانیم مراتب سپاس خود را به خوبی انتقال دهیم سعی کنیم ، از هدیه‌های خرید هدیه های تکراری خودداری کنیم.

خرید هدیه و ست مدیریتی
خرید هدیه و ست مدیریتی

برای اینکه نشان دهیم چه مقدار ارزش برای مدیر خود قائل هستیم باید هدیه هایی شیک و متفاوت خریداری کنیم و برای خرید کادو دقت و علاقه ای لازم را صرف کنیم. در این صورت هدیه شما هرچند اگر خیلی گران قیمت نباشد ارزشمند تلقی می شود.

به این نکته نیز باید توجه داشته باشیم که انسانها دارای سلایق مختلف هستند سلایقی که ما به آن آگاه نیستیم پس بهتر است ، هدیه ای که تهیه می‌کنیم شیک و کاربردی باشد.

چه نکاتی را باید در تهیه هدیه اداری و مدیریتی مورد توجه قرار دهیم؟

ابتدا بهتر است برای تهیه هدیه برای مدیران با گروهی از همکاران همگام شوید . چراکه این کار باعث می شود که، مورد قضاوت همکاران قرار نگیرید. زیرا که ممکن است دیگران ما را قضاوت کنند که، شاید قصد داریم با این کار راهی برای رسیدن به موقعیت شغلی بهتر برای خود فراهم سازیم.

دوم اینکه هزینه ای کادو برای شما مناسب‌تر می‌شود. ولی با وجود اینکه وقتی گروهی خرید می‌کنیم ،قیمت هدیه برای ما مناسب تر در می آید و می توانیم هدیه ای گران تر خریداری کنیم ، باید در انتخاب قیمت هدیه معقول رفتار کنیم ، چرا که همکاران یا مدیران در خرید هدیه ما مشارکت دارد و ما قصد نداریم آنها را زیر فشار قرار دهیم.

چه چیزهایی را برای ست مدیریتی می توانیم خریداری کنیم؟

همانطور که گفتیم با توجه به اینکه هنرمندان سعی کردند مدرنیسم را به صنایع دستی اضافه کرده و محصولاتی مدرن و کاربردی در عین حال دارای زیبایی و اصالت صنایع دستی قدیم بسازند  این محصولات صنایعی زیبا ،شیک، اصیل و تزئینی و کاربردی است.

این محصولات علاوه بر هدیه روز مادر و یا هدایای مذهبی و مناسبتهای ملی تاریخی ما چون عید نوروز یا شب یلدا ،می توان به عنوان هدیه های تبلیغاتی یا هدیه های سازمانی و یا به عنوان یک پک هدیه اداری، مدیریتی، مورد استفاده قرار داد.

انواع هدایای صنایع دستی مدیریتی

انواع هدایایی صنایع دستی مدیریتی
انواع هدایایی صنایع دستی مدیریتی

ست های نفیس روی میزی محیط اداری

این ست ها محیطی شاد و با طراوت باید باشد تا روحیه کارمند یا مدیر شاد و شور و شوق کار در پی ایجاد شود و از طرفی نیز باید رسمی و اصیل باشد. به این منظور هنرمندان عصاره صنایع دستی وسایل میز کار را طراحی و ساخته اند. وسایلی چون: ست های خاتم کاری شده از قبیل ،جاقلمی کشو دار یا لیوانی، پایه چسب، جای کاغذی، قندان مسی و خاتم ،جای منگنه و سوزن، جای کاغذ.

چرم های طبیعی و دست دوز در صنایع دستی

با خرید چرم های صنایع دستی می توانید علاوه بر هدیه ای زیبا و کاربردی خریدی داشته باشید که دارای مواد طبیعی است و با این خرید به اشتغال زایی در حوزه صنایع دستی کمک بزرگی کرده باشید. صنایع دستی چرمی از قبیل: کیفهای گوشی دست دوز زنانه و مردانه. کیف اداری دست دوز. کیف جیبی، جاکلیدی ،جای کارت دست دوز .

روان نویس یا خودکار ها ی خاتم کاری شده

روان نویس یکی از هدایایی است، که اکثر هدیه دهنده ها در نظر می گیرند. ولی وقتی که این هدیه با سنت و صنایع دستی ترکیب شود، علاوه بر هدیه ی کاربردی یک هدیه تزئینی شیک و خاص می باشد. از نمونه صنایع دستی اداری تبلیغاتی می توان به ،روان نویس حکاکی شده و یا خودکارهای خاتم کاری اشاره کرد.

باکس دمنوش

جعبه‌های دمنوش و پذیرایی یکی از جدیدترین گیفهای تبلیغاتی و سازمانی است که جعبه آن ساخت صنایع دستی ست و با ترکیب دمنوش های خوش عطر و گیاهی یکی از هدایای خاطره انگیز و به یاد ماندنی می شود. این شعبه ها اکثر کار دست بوده و با چوب طراحی و ساخته می شوند، درون این جعبه ها از مخمل بوده و جایی برای قرار دادن دمنوش ها ،چای و قهوه درون آن نظر گرفته شده است.

گلدان های کوچک تزیینی

با توجه به اینکه در روانشناسان تأکید دارن که داشتن محیطی شاد بر روح وکار کارمندان تاثیر می گذارد، قرار دادن گلدان های شیک صنایع دستی که کوچک نیز هستند و جای زیادی روی میز کار اشغال نمی کنند. راه حل خوب است، برای آوردن حس طراوت و تازگی به محیط کار. در محیط کار می توان از، گلدان های مینا کاری، یا گلدان های قلم کاری و یا گلدان های فیروزه کوبی استفاده کرد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط