نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری
نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری
تاثیر صنایع دستی بر اقتصاد و درآمدزایی

صنایع دستی مدرن به عنوان هدیه تبلیغاتی

امروز در بیشتر جوامع علاقه به داشتن یک زندگی مدرن همراه با امکانات لوکس و به روز و خارق العاده افزایش پیدا کرده است، این علاقه به زندگی مدرن در طرح ها و دکوراسیون های خانه ها و زندگی امروزه جوامع میزان قابل توجهی دیده می شود .

هنرمندان با توجه به درخواست مردم صنایع دستی خود را به گونه جدیدی طراحی و تولید می کنند .چراکه راکت بودن در بازارکار به معنی عقب ماندگی و ضرر مادی است و ساخت وسایل نیز باید با فناوری روز و مدرنیسم شدن پیش برود، در نتیجه صنایع دستی خواص مدرن و لوکس همراه با رنگ و بوی سنت و فرهنگ ما ساخته شده و مورد توجه و استقبال فراوانی قرار گرفته است.

هدیه صنایع دستی مدرن

هدیه صنایع دستی مدرن در زمان قدیم بیشتر صنایع دستی دارای ارزش کاربردی بوده ولی در جامعه امروزی صنایع دستی بیشتر ارزش سمبولیک دارد البته در جوامع پست مدرن به علاوه ی ارزش نمادین دارای ارزش کاربردی نیز می باشد.

بنابراین اکثر صنایع را امروزه به صورت ست خریداری کرده و بیشتر در مهمانی ها در تزیین سفره ها مورد استفاده قرار می گیرد. بدین ترتیب بنا به درخواست بازار صنایع دستی مدرن را می توان به صورت هم تزیینی و هم کاربردی به عنوان هدیه برای دوست و آشنا تهیه و خریداری کنید.

هدیه صنایع دستی مدرن
هدیه صنایع دستی مدرن

هدیه صنایع دستی به عنوان تبلیغات

صنایع دستی در ایران دارای تنوع زیادی می باشد، با توجه به علاقه زیاد هنردوستان به صنایع دستی مدرن و همچنین طراحی خیره کننده و منحصربه فرد و ویژه ،تنوع فراوان ،دوام و مانگاری فراوان صنایع دستی ،وهمچنین این صنایع دارای ارزش مادی و معنوی فراوانی هستند پس شما می توانید بسته های تبلیغاتی از صنایع دستی تهیه کرده و از این صنایع دستی به عنوان گزینه ای جهت تبلیغات استفاده کنید.

درضمن از صنایع دستی می توان به عنوان یک هدیه ی نفیس و ارزشمند که یادگار تاریخ وفرهنگ و هنر سرزمین کهن ما ایران است را به مدیران شرکت ها ویا بازدید کنندگان خارجی اهداکنید و با این کار می توانید علاوه بر تبلیغ ماندگار که در ذهن هر خریدار همیشه باقی میماند، کمک بزرگی به رشد صنایع دستی و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم این کشور کرده اید .

شما می توانید ست های نفیس وزیبا ومدرن را با بسته بندی شیک تهیه کنید ،با توجه به این که بسته بندی یک اصل مهم در امر تبلیغی نیز می باشد تاثیر فراوانی برروی مشتری خواهد گذاشت .

حال اگر این بسته بندی به اندازه کافی شکیل و جذاب نباشد،در ذهن طرف مقابل تاثیر منفی و بدی خواهد گذاشت واین باعث نادیده گرفته شدن به صورت ناخودآگاه می شود واین باعث دورشدن شما از اهداف تبلیغاتی تان می شود.

هدایای لوکس مدیریتی گاهی اوقات ممکن است که تهیه و خریداری صنایع دستی و هدیه فقط صرفاً جهت تبلیغات نباشد، گاهی اوقات یک مدیر ممکن است قصد داشته باشد به اعضای مجموعه خود به عناوین مختلفی چون مناسبت های خاص اداری یا تاریخی یا مذهبی و یا صرفاً جهت تشویق و روحیه بخشی به کارمندان از این هدیه سازمانی استفاده می کند.

مدیران خوش فکر و با سلیقه و هنر دوست می‌توانند از صنایع دستی به عنوان یک کادوی نفیس برای همکاران سازمان خود استفاده کرده و شوق و روحیه همکاری را با هدیه دارن این آثار شگفت انگیز و خیره کننده و ماندگار ایجاد کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط