نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری

هدیه روز مادر

مقالات

۱۴ تیر ۱۴۰۰
نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری
هدیه روز مادر

هدیه روز مادر

برای روز مادر چه چیزی تهیه کنیم؟ کادوی روز مادر را بخریم یا به عنوان کاردستی خودمان تهیه کنیم؟

این سوالاتی است که با نزدیک شدن به روز مادر در ذهن ما نقش می‌بندد. ما برای تهیه هدیه برای عزیزترین آدمهای زندگیمان شور و شوق توصیف ناپذیر داریم، مخصوصاً مادران که تک واژه‌هایی هستند زیبا ،آنها تابلوی آفریدگار هستند. تار و پود روح آنها از رشته های مهربانی ومحبت بافته شده است.

وقتی کودک بودیم همین که به روزهای مادر نزدیک می شدیم به سراغ قلک کودکیمان می رفتیم، تا برای مادر عزیزتر از جانمان هدیه تهیه کنیم، هنوز هم آن شور و شوق در قلب و ذهن ما زنده باقی مانده است. هرچند هیچ چیز نمی تواند پاسخگوی عشق و محبت بی نهایت مادر باشد، اما این مناسب فرصتی است که ما برای ابراز قدردانی از آن اسوهای صبر و الگوی خدا هدیه ای تهیه کنیم.

خرید هدیه برای عزیزترین ها همیشه کار خیلی سختی است، مخصوصا مادر که عزیز ترین انسان زندگی ما ست فرقی نمی‌کند که در چه سن و سالی باشیم، همواره به دنبال راهی هستیم که ،عشق و علاقه خودمان را به نثار مادر عزیزمان کنیم و عشق بی انتهای خود را به او نشان دهیم.

جایگاه روز مادر در بین ملت ها

بسیاری معتقد هستند که هدیه روز مادر باید ارزش مادی زیادی داشته باشد، برخی نیز اعتقاد دارند این هدیه باید دارای ارزش معنوی باشد و برخی نیز به دنبال المانت های آن منطقه هستند . تاریخچه روز مادر به ایام خیلی دور باز می گردد .

جایگاه روز مادر در بین ملت ها
جایگاه روز مادر در بین ملت ها

مثلاً ۲۵ سال قبل از میلاد در یونان الهه هایی وجود داشتند، که برای آنها جشن مادر برگذار می کردند.

مردم دیگر کشورها نیز چون هنگ کنگ، پاکستان، قطر ،عربستان سعودی و امارات متحده ی عربی، روزهای مادر را در ماه مه جشن می‌گیرند. مردم این کشورها در روز مادر و اشیای تزیینی و قیمتی برای قدردانی از مادرانشان هدیه می دهند.

در کشور هندوستان نیز روز مادر در ماه اکتبر برگزار می‌شود و جشن روز مادر ده روز به طول می انجامد. با وجود اینکه ابتکار گرفتن روز جشن روز مادر در آفریقا از سنت های بریتانیا گرفته شده است ولی حتی قبل از حمله اروپاییان به آفریقا در قبایل آفریقایی برای مادران شان بزرگداشت می‌گرفتند.

پیشنهاد عالی برای خرید هدیه روز مادر

خرید هدیه خاص و هنری نشان دهنده اهمیت شما به مادرتان است ؛ البته کاربردی بودن و مفید بودن محصولات نیز دارای اولویت بسیار است. محصولات هنری و صنایع دستی اصفهان نه تنها جنبه ی زینتی دارند، بلکه بسیار کاربردی نیز می باشند.

صنایع دستی ایران ازقبیل فیروزه کوب یا مس و خاتم که نمونه‌ای از محصولات زیبا و فاخر ایران است و مثل جواهری درخشان و خاص،همواره درخشان است . شما این محصولات رامی توانید از فروشگاه های بزرگ صنایع دستی با بسته بندی فاخر و زیبا تهیه کنید و به عنوان هدیه تقدیم مادران بزرگوار و عزیز خود کنید .

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط