مشاغل ایرانی
مشاغل ایرانی
تمدید فرصت شرکت در جشنواره ملی فیلم کوتاه

تمدید فرصت شرکت در جشنواره ملی فیلم کوتاه «اصفهان شهر خلاق صنایع دستی»

فرصت ارسال آثار به اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه «اصفهان شهر خلاق صنایع دستی» و پنجمین جشنواره ملی عکاسی با محوریت صنایع دستی در اصفهان تمدید شد.

برگزاری اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه «اصفهان شهر خلاق صنایع دستی»به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ دبیر کمیسیون گردشگری، صنایع دستی و فرش اتاق بازرگانی اصفهان گفت: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثارشان را در محور‌های پیشنهادی جشنواره شامل صنایع دستی کاربردی، آثار فاخر صنایع دستی، اساتید قدیمی، هنر‌های تک استاد، هنر‌های در حال منسوخ شدن، ارتباط بین صنایع دستی و گردشگری و کاربرد صنایع دستی در معماری ایرانی تهیه کرده و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
سحر امینی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار در پوستر جشنواره تا ۲۷ خرداد اعلام شده بود که تا ۲۰ تیرماه تمدید شد افزود: اختتامیه این جشنواره ۳۰ تیر برگزار می‌شود.
دبیر کمیسیون گردشگری، صنایع دستی و فرش اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به حضور چهره‌های سرشناس حوزه فیلم و عکس در میان اعضای هیأت داوران این جشنواره گفت: عباس شیردل رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان هم با این جشنواره مشارکت دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *