نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری
نمایش محصولات ایرانی در آریا گالری
تشخیص ظروف مسی اصل از تقلبی ان

خواص دستبند مسی چیست؟

خواص دستبند مسی چیست؟

چگونه با دستبند مسی خستگی را رفع کنیم؟ خواص شگفت انگیز دستبند مسی چیست؟

درمانگران طب سنتی برای فلز مس، طبعی گرم و خشک می‌شناسند آنها بر این باورند، وقتی پوست بدن با فلز مس تماس داشته باشد این مسئله موجب می‌شود تا خستگی و ماندگی افراد از بین برود و فرد انرژی مضاعفی برای انجام کارها و فعالیت‌های روزانه‌ اش به دست آورد به همین دلیل است بسیاری از مردم از زمان‌های قدیم بر اساس همین دیدگاه از دستبندهای پهن مسی استفاده می‌کنند و امروزه نیز این دستبندهای مسی را با طراحی و گرافیکی امروزی‌تر برای نزدیکانشان تهیه می‌کنند دستبندهایی که علاوه بر رفع خستگی می ‌تواند موجب درمان سستی و ضعف بدن ‌شود.

معروف است که پزشکان بدلیل خواص دستبند مسی به کسانی که از درد مفاصل رنج می‌برند، داشتن یک دست‌بند مسی را توصیه می‌کنند و دلیل این امر را هم کمبود یون‌های مسی در خون ذکر می‌کنند که با تماس دست‌بندهای مسی با پوست بخشی از این کمبود جبران شده و از درد مفاصل کاسته می‌شود از سوی دیگر محققین، یکی از علت‌های بروز بیماری آلزیمر را رسوب یون‌های آلومینیوم در مغز عنوان می‌کنند.

دستبند مسی
دستبند مسی

دستبندهای مسی

گفتنی است، خواص دستبند مسی باعث ایجاد نشاط و شادی می شود و جریان خون بیشتری را در بدن شما به گردش در می آورد و سبب می شود تا احساس خستگی نداشته باشید.

همانطور که می توان یک خانه را توسط یک میله مسی از برقی که توسط رعد و برق آسمان ایجاد می شود، محافظت نمود، استفاده از فلزات هم میتواند بدن را از تشعشعات الکتریکی و مغناطیسی موجود در جو حفظ کند.

خواص دستبند مسی: تسکین دهنده دردها و سردردها، آرامش بخش اعصاب ضد اضطراب و استرس، ضد دلهره بسیار مناسب برای افرادی که استرس دارند یا زودرنج هستند، در ادمه برخی از خواص دستبند مسی بیان می‌شود.

  • کاهش سفتی و خشکی مفاصل
    کاهش درد و خشکی ناشی از روماتیسم مفصلی یکی از خواص استفاده از دستبندهای مسی است افرادی که از این دستبندها برای این منظور استفاده کرده‌اند مدعی این هستند که مفاصل شان نرم تر شده و راحت تر از قبل حرکت می کند.
  • کاهش درد مفاصل یا کاهش درد ناشی از آرتروز
  • مواد معدنی
    با توجه به این که دستبند مسی، مواد معدنی از خود ساطع می کند که وارد جریان خون انسان می شود؛ آهن و روی موجود در مس، با عرق و پوست انسان ترکیب و جذب بدن می شود بنابراین با استفاده از آن می توان کمبود آهن و روی بدن را جبران کرد.
  • دستبند مسی چربی و چاقی را کاهش می دهد و داروی مقوی برای کبد و طحال بوده و برای معالجه کم خونی نیز مفید است برای درمان میتوان آب مس را به صورت خوراکی مصرف کرد و یا یک دستبند مسی به مچ بست این فلز در درمان بیماری های مفصلی مانند نقرس، فلج اطفال، مشکلات مربوط به فشار خون، تنش های روانی و سکته مغزی موثر است.
  • دستبند مسی به اکسیده شدن گلوکز و در نتیجه آزاد شدن انرژی در بدن کمک می کند به جذب آهن توسط بدن کمک می کند به تامین اکسیژن لازم برای بافت های بدن (به منظور افزایش سطح انرژی بدن) از جمله مغز کمک می کند به غده تیروئید برای تعادل در ترشح هورمون ها یاری می رساند. به عنوان حمل کننده اکسیژن در خون عمل می کند به عملکرد مغز و اعصاب کمک می کند.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *